MNK Hercegovina plakat

U subotu 10. travnja 2021. godine s početkom u 17 sati u GSD Pecara odigrat će se uzvratna utakmica doigravanja za plasman u Premijer futsal ligu između MNK Hercegovina i MNK Banovići.
Utakmica će se moći pratiti na službenoj Facebook stranici MNK Hercegovina. U prvoj utakmici igranoj 3. travnja u Banovićima rezultat je bio 5:5.

MNK HERCEGOVINA je u sezoni 2020./2021. Prve futsal lige FBiH ostvarila 10 pobjeda i dva poraza s gol razlikom 72:38 i kao drugoplasirana ekipa  izborila doigravanje za prvaka FBiH u futsalu i plasman u Premijer futsal ligu BiH.

Prvi poraz MNK Hercegovina je doživjela u 1. kolu u Sanskom Mostu protiv MNK Sparte rezultatom 7:2, a drugi poraz u 6. kolu, također u gostima, od prvaka skupine 2 Prve futsal lige FBiH ekipe FK Konjodora iz Bužima rezultatom 7:1.

U prvoj finalnoj utakmici za plasman u Premijer futsal ligu BiH, MNK Hercegovina je 3. travnja 2021. godine u Banovićima remizirala s istoimenim domaćinom odigravši  5:5. Odličan je to rezultat igrača Marina Ćorluke pred uzvrat na Pecari.

MNK Hercegovina je povela već u 2. minuti preko Jurišića. No, domaći do kraja poluvremena okreću rezultat u svoju korist s dva pogotka Armina Turića. U nastavku za Hercegovinu još pogađaju Mario Mikulić, ponovno Jurišić, Skoko i Zovko, dok su za domaće precizni bili Mujić, Čehajić i Ramić za konačnih 5:5.
Uzvrat je na rasporedu za sedam dana u Širokog Brijegu, a ulog je velik - Premijer futsal liga BiH.