Prva utakmica doigravanja za ulazak u Premijer futsal ligu BiH: MNK Banovići - MNK Hercegovina 5:5

U prvoj finalnoj utakmici za plasman u Premijer futsal ligu BiH, MNK Hercegovina je 3. travnja 2021. godine u Banovićima remizirala s istoimenim domaćinom odigravši  5:5. Odličan je to rezultat igrača Marina Ćorluke pred uzvrat na Pecari.

MNK Hercegovina je povela već u 2. minuti preko Jurišića. No, domaći do kraja poluvremena okreću rezultat u svoju korist s dva pogotka Armina Turića. U nastavku za Hercegovinu još pogađaju Mario Mikulić, ponovno Jurišić, Skoko i Zovko, dok su za domaće precizni bili Mujić, Čehajić i Ramić za konačnih 5:5.
Uzvrat je na rasporedu za sedam dana u Širokog Brijegu, a ulog je velik - Premijer futsal liga BiH.

Sportska dvorana u Banovićima
Bez prisustva gledatelja
Suci: Farik Kečo (Sarajevo) i Anel Puce (Mostar)
Strijelci: 0:1 Jurišić 3., 1:1 Mujić 12., 2:1 Čehajić 17., 3:1 Turić 24., 3:2 Skoko 24., 4:2 Turić 32., 4:3 Mikulić 36., 4:4 Zovko 36., 4:5 Jurišić 38., 5:5 Ramić 40.

Žuti kartoni: Mikulić (Hercegovina)

BANOVIĆI: Ljevšić, Mešić, Čehajić, Mujić, Demirović, Bojić, Bundić, Velagić, Kovačević, Mehić, Ramić, Turić; Trener: Maid Ramić
HERCEGOVINA: Marušić, Mikulić, Jurišić, Skoko, Gašpar, F. Sesar, Ćuk, Ćavar, Barbarić, Mušan, M. Sesar, Zovko; Trener: Marin Ćorluka